O mnie

Jestem fotografem, wykonującym swoją pracę głównie na terenie Wrocławia, mogę jednak dojechać do Was w każde miejsce naszego kraju, a także poza jego granice. Możliwość uczestnictwa w Waszej ceremonii ślubnej jest dla mnie zaszczytem za każdym razem. Staram się, by na fotografiach, jakie ode mnie otrzymacie, uwiecznione zostały najważniejsze dla Was chwile z tego, jakże ważnego, dnia. Wszystko odbywa się dyskretnie i bez ingerencji w przebieg wydarzeń, ponieważ uważam, że dobry fotograf na wesele powinien zadbać o to, abyście mogli poczuć się swobodnie i komfortowo.

Podczas fotoreportażu ślubnego staram się pracować sam. Nigdy nie podnajmuję do pomocy, a w szczególności zastępstwa, innych fotografów. Moje portfolio ślubne to moje zdjęcia, dzięki którym, mam nadzieję,dacie mi możliwość towarzyszenia i uwieczniania tych wyjątkowych chwil.

Sesja w plenerze wygląda zupełnie inaczej niż wykonywanie zdjęć podczas ślubu i wesela. Wspólnie ustalamy miejsca i charakter zdjęć. Daję wskazówki, jak się przygotować, na co szczególnie zwrócić uwagę orazjak pozować, aby Wasze zdjęcia ślubne wyglądały naturalnie.Jeżeli jest taka potrzeba, towarzyszy mi wtedy asystent.

Fotografia ślubna jest o tyle trudna,że wszystkie wydarzenia odbywające się podczas dnia ślubu, dzieją się bardzo szybko.Często ma to miejsce również w trudnych warunkach oświetleniowych np. gdy w kościele jest bardzo ciemno lub podczas zabawy weselnej, kiedy to różnego rodzaju kolorowo migające światełka „ogłupiają” światłomierz aparatu. Stąd, oprócz profesjonalnego sprzętu,na jakim pracuję, stosuję w późniejszym etapie cyfrową obróbkę, aby Wasze zdjęcia ślubne nabrały wyjątkowości i charakteru.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego oraz przejrzeniu mojego portfolio, przekonacie się do tego, byście mi zaufali, jeśli potrzebujecie dobrego fotografa na wesele we Wrocławiu lub jakimkolwiek innym miejscu w Polsce: Czytaj więcej...

Projekt i wykonanie
Tworzenie stron