Uwieczniam najpiększniejsze chwile młodych par we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy oraz całej Polsce 

Mobirise

Ula i Michał

Jesteśmy maga zadowoleni z dzieła Damiana. Współpraca od samego początku przebiegała wzorcowo. Bezproblemowy kontakt telefoniczny oraz mailowy. Wszystkie Nasze życzenia zostały zaakceptowane i w pełni zrealizowane. Plener i przygotowania bardzo przyjemne i kreatywne. Później właściwie Pana fotografa nie zauważałem. Wiedział gdzie się ustawić, by nie przeszkadzać i jednocześnie pięknie coś ująć w kadrze. Dużo by jeszcze można pisać, ale streszczę. Fotosy świetne – złapanie chwili, warsztat i same wydruki. Mamy piękną pamiątkę z naszego wesela. Dziękujemy.

Mobirise

Kasia i Paweł

Gorąco polecamy umiejętności Damiana. Zdjęcia wychodzące spod jego ręki to dzieła sztuki z własną duszą. Wyjątkowe chwile warto oddać Damianowi do utrwalenia, bo dzięki niemu zyskają magię. Zdjęcia ze ślubu oglądamy cały czas, nasze i nie tylko, bo każde zdjęcie Damiana to niesamowita historia.

Mobirise

Jola i Grzegorz

Długo szukałam kogoś kto by sprostał naszym oczekiwaniom i w momencie gdy trafiłam na stronę z jego pracami czułam że to jest to. Jakość i wykonanie były inne od tego co ma większość fotografów.Komunikacja- pierwsza klasa, potrafił rozwiać wszelkie wątpliwości. W dniu ślubu elegancko znosił nastroje Panny Młodej a przy tym był pełen luzu. Podczas sesji plenerowej po mimo tego iż przez kilka godzin ciągał nas z jednego miejsca w drugie to czas ten minął szalenie szybko i wesoło. Kiedy dostaliśmy album ze zdjęciami powiem,że warto było czekać.Troche zdjęć a tyle radości dzięki Damianowi Mogliśmy spojrzeć na nasz dzień z zupełnie innej perspektywy a zdjęcia odzwierciedlają dobrą zabawę i pozytywną energię. Podsumowując: właśnie zdjęcia i album od Damiana to the best pamiątka z tego wyjątkowego dla nas dnia. Bardzo mocno polecamy DAMIANA STOSZKO wszystkim parom,które szukają profesjonalnego a jednocześnie młodego fajnego człowieka,który stworzy bezcenną pamiątkę na całe życie.Jeszcze raz dzięki wielkie Damiano ;)

Mobirise

Iwona i Krzysztof

Współpraca z Damianem to sama przyjemność. Potrafi słuchać klienta dodając profesjonalne wskazówki dzięki czemu efekt końcowy jest naprawdę godny polecenia. Jak będę potrzebować jeszcze raz usług fotografa na pewno zgłoszę się do tego Pana. Gorąco polecam !!!

Mobirise

Dorota i Bartek

Gorąco polecamy Damiana jako fotografa ślubnego.Jest osobą bardzo sympatyczną oraz komunikatywną.Zdjęcia wyszły rewelacyjnie i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni.Damian doskonale zna się na tym co robi, z pewnością wybralibyśmy go ponownie.Pozdrawiamy!!!

Mobirise

Iga i Artur

Damian zobaczył najfajniejsze dla nas momenty i pięknie je pokazał. Był zawsze tam, gdzie działo się coś wartego sfotografowania, dzięki niemu nasze wnuki zobaczą kiedyś ten wyjątkowy dla nas dzień.

Mobirise

Kristina i Peter

We can’t recommend Damian highly enough. We wanted some traditional shots but mainly natural shots of ourselves, friends and family. Damian worked to our remit and the results were excellent. Damian was professional and has such a friendly personality we were totally relaxed on the day. I can honestly say I have never enjoyed having my picture taken, nor looking at the end result, but I enjoyed having my picture taken by Damian and he managed to make me look beautiful on my special day. Thank you so much!

Mobirise

Malwina i Daniel

Sesje w wykonaniu Damiana powalają na kolana! Zarówno efekt jego pracy, jak i atmosfera panująca podczas wspólnie spędzonego czasu, zapisują się w pamięci jako piękne wspomnienia.

Mobirise

Paulina i Jan

Chcielibyśmy bardzo podziękować. Zdjęcia są bardzo ładne. Dobra robota

Mobirise

Monika i Rafał

Dość długo szukaliśmy fotografa,który odpowiadałby naszym wymaganiom jeżeli chodzi o jakość oraz cenę.Wybór Damiana jako naszego fotografa ślubnego okazał się niezwykle trafny. A do tego jeszcze jego przyjazna osobowość.Mamy piękne chwile z naszego ślubu złapane na fotografiach.Gorąco polecamy!

Mobirise

Dominika i Norbert

Dziękujemy Ci bardzo…Mamy przepiękną pamiątkę.

Mobirise

Ewelina & Daniel

Zdjęcia super, bardzo się nam podobają…Dziękujemy Ci raz jeszcze i oczywiście będziemy o Tobie pamiętać.

Mam nadzieję, że po przeczytaniu tego oraz przejrzeniu mojego portfolio, przekonacie się do tego, byście mi zaufali, jeśli potrzebujecie dobrego fotografa na wesele we Wrocławiu, Legnicy, Jeleniej Górze lub jakimkolwiek innym miejscu w Polsce

Mobirise

Moja oferta skierowana jest do wszystkich klientów, którzy są już znudzeni standardowymi zdjęciami, które może zrobić w dzisiejszych czasach praktycznie każdy, kto posiada telefon komórkowy. W każdej sesji zdjęciowej, którą wykonuję, cenię kreatywne podejście. Staram się, by fotografie, które wspólnie w ten sposób uzyskamy, były czymś niepowtarzalnym, czym będziecie mogli pochwalić się tylko Wy. Wykorzystuję wszystkie swoje umiejętności, by na zdjęciach widoczne były towarzyszące Wam emocje: łzy wzruszenia, radość, ekscytacja. Każda sesja narzeczeńska, portretowa, rodzinna, czy też ślubna sesja plenerowa jest inna – każda wymaga innego podejścia, by rezultat prac był wyjątkowy i niepowtarzalny.

Oferta sesji ślubnej

W skład mojej fotograficznej oferty wchodzą następujące sesje zdjęciowe:

Ślubna sesja plenerowa

Sesja narzeczeńska

Mobirise

Sesja portretowa

Fotoreportaż ślubny

Mobirise

Moje główne miejsce pracy to Wrocław i Dolny Śląsk. Nie obawiajcie się jednak kontaktować ze mną, jeśli chcecie skorzystać z moich usług w innej miejscowości – jestem otwarty na wszelkie propozycje współpracy. Dowiecie się, jak skontaktować się ze mną, wybierając zakładkę „kontakt”. Zapraszam serdecznie, będzie mi niezmiernie miło móc wykonać dla Was niezapomniane zdjęcia, które będą Wam towarzyszyć przez długie lata. Wybierzcie moje usługi fotograficzne, jeśli jesteście zainteresowani sesją rodzinną, narzeczeńską, portretową, fotoreportażem ślubnym, czy też ślubną sesją plenerową. Z przyjemnością odpowiem na każde zgłoszenie.

Zobacz moje portfolio :

Przygotowania

Ceremonia

Przyjęcie weselne

Sesja plenerowa

Zainteresowała Was moja oferta ?

Wyślij wiadomość i zapytaj o wolne terminy:

Przeczytaj nasze opinie :

Sesje w wykonaniu Damiana powalają na kolana! Zarówno efekt jego pracy, jak i atmosfera panująca podczas wspólnie spędzonego czasu, zapisują się w pamięci

Gorąco polecamy umiejętności Damiana. Zdjęcia wychodzące spod jego ręki to dzieła sztuki z własną duszą. Wyjątkowe chwile warto oddać Damianowi

Gorąco polecamy Damiana jako fotografa ślubnego.Jest osobą bardzo sympatyczną oraz komunikatywną.Zdjęcia wyszły rewelacyjnie i jesteśmy z nich bardzo zadowoleni

Kontakt :

Masz pytanie - napisz lub zadzwoń

Telefon: 609763912
Email: damianstoszko@gmail.com